Rockstanders a Frendi

Bratislavská gospelová kapela Rockstanders vystúpi vo viacerých mestách na Slovensku: Hlohovec, Bratislava, Malacky. Kapela vznikla pred asi 10 rokmi a za ten čas sa jej členská základňa rozrástla na viac ako desať členov. Do jej repertoáru patria piesne známych kresťanských kapiel a spevákov ako Hillsong, Michael W. Smith, Matt Radman...Pozývame vás vypočuť si ich naživo.  

 

FRENDI MARTIN | 22.2.2020 | 17:00 
OC Kocka, M.R. Štefánika 27

Kapela Frendi, to je hudba s prímesami popu, funku, reggae, rocku, ale aj swingového klavíru. V roku 2017 vydali svoj druhý album "Snívaj," na ktorom v jednej piesni spolupracovala aj Vierka Berkyová, víťazka Superstar z roku 2007. Sú autormi piesne „Skutok sa nestal,“ ktorá odznela ako pieseň „Veľkého protikorupčného pochodu“ (apríl 2017). Majú za sebou tiež účasť vo finále súťaže „Košický zlatý poklad 2016.“ Pred sebou majú napríklad koncert v Martine, ktorý bude určite zaujímavým umeleckým zážitkom. Nenechaj si ho ujsť 🙂
Vstup je voľný.

Miesto: OC Kocka, M. R. Štefánika 27, Martin, 1. poschodie

BRATISLAVA | 1.3.2020 | 17:00 
R1 Centrum | Rožnavská 1

Na rozdiel od  koncertu v Hlohovci, bratislavský koncert kapely Rockstanders bude prebiehať v priestoroch R1 centra, na pôde cirkevného zboru, v ktorom kapela pôsobí. Koncert sa uskutoční v nedeľu poobede, preto si môžete prísť vychutnať posledné hodiny víkendu pri príjemnej hudbe a v priateľskej atmosfére.  

HLOHOVEC | 28.2.2020 | 18:00 
empírové divadlo

Bratislavská gospelová kapela Rockstanders v piatok 28.2.2020 rozozvučí priestory Empírového divadla v Hlohovci svojimi dynamickými piesňami. Príďte zažiť atmosféru radostnej a energizujúcej hudby v akusticky vyladených priestoroch, ktoré umocnia váš hudobný zážitok. Koncert začína o 18:00 a vstup je voľný.